1800 föremål
Pall, 1900-talets mitt.
4d 17 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones, "Blossom".
4d 21 tim
Arne Jones, "Blossom".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
4d 20 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
5d
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 22 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
4d 21 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

957. Pierre Soulages, "Eau forte II".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK