1792 föremål
Palle Nielsen, Utan titel.
7d
Palle Nielsen, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Bolin, CIrklar.
7d
Gustav Bolin, CIrklar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 207 x 145 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
7d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, samtida.
7d
Bord, ett par, samtida.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal.
2d 4 tim
Fällbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
1d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa,  1930/40-tal.
1 tim 29m
Taklampa, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kravattnål, gul metall och lavasten.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kapunuk, Old Turkmen, ca 210 x 195 cm.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland Svensson, "Jamestown, St Helena".
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
André Saraiva, "A Graffiti Life".
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Håkan Strömberg, Kärlekspar.
3d 2 tim
Håkan Strömberg, Kärlekspar.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
René Gruau, affisch, "Cocorico Lido".
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Löfmark, Stockholm, 1916.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klaffbord Empire 1800-talets mitt.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gustaf Rydberg, Skånskt landskap.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Andersson, Utan titel.
3d 2 tim
Lars Andersson, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
4d 2 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK