1521 föremål
Taklampa, 1950-60-tal.
6d 18 tim
Taklampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dawid, "9316".
6d 18 tim
Dawid, "9316".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Maria Friberg, "Oceans and Seas", 2020.
6d 17 tim
4 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Skrivbord 1900-tal.
6d 17 tim
Skrivbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Skogsaltare I och II".
6d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
6d
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Duk, linnedamast, 1900-tal.
6d
Duk, linnedamast, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Handdukar, 10 st, linnedamast, tidigt 1900-tal.
6d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
6d
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, modern tillverkning.
6d
Soffa, modern tillverkning.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
6d
Soffa Eilersen 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
6d
Fåtöljer ett par 1950-tal.
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Agda Holst, Stilleben.
6d
Agda Holst, Stilleben.
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, bord "Concrete", Källemo Värnamo.
6d
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
6d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, barockstil sent 1800-tal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
6d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Louis XV-stil 1900-talets första hälft.
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel/klädhängare 1900-talets första hälft.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
6d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
6d
Lounge stol Hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Elfwén, segelbåt.
5d 23 tim
Eric Elfwén, segelbåt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Twice", 2016.
5d 23 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kirsi Neuvonen, "Lyckans träd".
5d 23 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Frans Toikkanen, "På tumanhand".
5d 23 tim
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Orvo Raatikainen, Tvättdag.
5d 23 tim
Orvo Raatikainen, Tvättdag.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring, 14K vitguld med tanzanit.
5d 23 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Eva Cederström, Stadsvy från Grekland.
5d 23 tim
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Kauko Lehtinen, "Kukat ja veitsi".
5d 23 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Livets källa".
5d 23 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Frans Toikkanen, "Bakom ryggen".
5d 22 tim
270 EUR
Utropspris
300 EUR
John-Erik Göransson, "Sex steg" (No 6).
5d 22 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tõnis Vint, "Kohtumine".
5d 22 tim
Tõnis Vint, "Kohtumine".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Chanel, väska, 1989-1991.
5d 22 tim
Chanel, väska, 1989-1991.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Åke Holm, skulptur, signerad.
5d 22 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?