Kan inte nå servern
 
2139 föremål
Unto Koistinen, Porträtt.
3d 21 tim
Unto Koistinen, Porträtt.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, 2000-tal, ca 140 x 205 cm.
1d 20 tim
Matta, 2000-tal, ca 140 x 205 cm.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Robert Nettarp, "Åse - Beautiful Pain", 2000/2001.
5d 20 tim
Robert Nettarp, "Åse - Beautiful Pain", 2000/2001.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, scarf, "Les Cavaliers d'Or".
3d 22 tim
Hermès, scarf, "Les Cavaliers d'Or".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1930/40-tal.
1d 20 tim
Sideboard, 1930/40-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, art déco 1920-tal.
4d 19 tim
Bord, art déco 1920-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, ett par, Kina, modern tillverkning.
1d 21 tim
Lampbord, ett par, Kina, modern tillverkning.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
16 tim 39m
Gucci, scarf, "Flora".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, jugend, 1900-talets början.
3d 21 tim
Klädskåp, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pablo Picasso, Ur "Mes dessin d'Antibes" 1958.
5d 22 tim
Pablo Picasso, Ur "Mes dessin d'Antibes" 1958.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord sent 1800-tal/1900-tal.
2d 21 tim
Bockbord sent 1800-tal/1900-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier silver och agat.
1d 20 tim
Collier silver och agat.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-tal.
2d 20 tim
Spegel, 1930-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 200 x 160 cm.
2d 22 tim
Matta, Keshan, ca 200 x 160 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Johannes Jacobus Paling, Kvällsvarden.
2d 22 tim
Johannes Jacobus Paling, Kvällsvarden.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tod's, väska.
20 tim 27m
Tod's, väska.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, "Eldfågelns älskarinna II".
3d 22 tim
Ardy Strüwer, "Eldfågelns älskarinna II".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1960-tal.
4d 18 tim
Skrivbord, 1960-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Vax och brunt papper",
4d 23 tim
Yrjö Edelmann, "Vax och brunt papper",
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1930/40-tal.
3d 22 tim
Fåtöljer, ett par, 1930/40-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kerstin Lundberg-Stenman, "Guldfiske".
3d 22 tim
Kerstin Lundberg-Stenman, "Guldfiske".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1700-tal , Bataljscen.
5d 23 tim
Okänd konstnär 1700-tal , Bataljscen.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 301 x 199 cm.
2d 22 tim
Matta, Kelim, modern design, ca 301 x 199 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 182 x 125 cm.
2d 20 tim
Matta, Kelim, ca. 182 x 125 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Var är min advokat?".
5d 21 tim
Carl Johan De Geer, "Var är min advokat?".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 1/30.
5d 22 tim
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 1/30.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ernst Josephson, "Fågelfångaren".
23 tim 7m
Ernst Josephson, "Fågelfångaren".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
3d 22 tim
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Celine, weekendbag.
6d 21 tim
Celine, weekendbag.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Åke Adamsson, Kvinna med korslagda armar.
6d 23 tim
Bo Åke Adamsson, Kvinna med korslagda armar.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
1d 21 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 410 x 311 cm.
2d 20 tim
Matta, Keshan, ca. 410 x 311 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Täbris, figural, ca 142 x 99 cm.
2d 22 tim
Matta, Täbris, figural, ca 142 x 99 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
1d 20 tim
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK