1598 föremål
Hörnskåp, 1800-tal.
6d 14 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Hamadan/Koliaiy, ca 277 x 153 cm.
5 tim 59m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
3d 13 tim
Carl Trägårdh, Ko på äng.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1930-tal.
10 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring 1900.
3d 12 tim
Bord, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Utan titel.
4d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Hall,  "Vårvatten".
4d 13 tim
Lennart Hall, "Vårvatten".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
6d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Endre Nemes, "Ovanlig Ritual".
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Medborgarna och kungen".
2d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
3d 12 tim
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffbord Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 14 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilppo Alho, "Code; 00-S1-A9".
11 tim 19m
Ilppo Alho, "Code; 00-S1-A9".
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Sparre, El Bestioun Taza.
6d 12 tim
160 EUR
Utropspris
500 EUR
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Theo Tobiasse, "Bucolique à la théière".
9 tim 27m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Åberg, "Stormvarning".
2d 11 tim
Bengt Åberg, "Stormvarning".
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk/Djosan, ca 86 x 64 cm.
7 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Stilarmatur Tranås, 1970-tal.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, röllakan, dubbelvävd, ca 235 x 169 cm.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av okänd man.
4d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Siri Derkert, Ansikte.
5d 12 tim
Siri Derkert, Ansikte.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestaler 2 st 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
1d 14 tim
Soffbord 1970-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
7 tim 13m
Sminkbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kiyoshi Saito, Gate in Kamakura.
11 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Okner,  "Antigua II".
2d 14 tim
Gunnar Okner, "Antigua II".
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Sockerskål, silver, GAB, Stockholm 1949.
5 tim 5m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, flatvävd, 160 x 230 cm.
2d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1950-tal.
1d 14 tim
Stolar 4 st 1950-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
5d 12 tim
Prada, väska.
140 EUR
Utropspris
350 EUR
Eero Snellman, Vy från Kajana.
6d 12 tim
140 EUR
Utropspris
400 EUR
Affärsskylt 1900-talets mitt.
3d 13 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, "Apropå katter".
2d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
3d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Viktor Schivert, Gatuförsäljaren.
5 tim 32m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
6 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, "Borgerlig interiör".
9 tim 59m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK