2320 föremål
Juan Sotomayor, Utan titel.
5d 23 tim
Juan Sotomayor, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 250 x 171 cm.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gustav Rudberg, Skuta på redden.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 92/290.
2 tim
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olle Kåks, "Vagnen".
4d 19 tim
Olle Kåks, "Vagnen".
700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
William Wegman, "Dusted".
4m 15s
William Wegman, "Dusted".
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lindorm Liljefors, Bergslandskap.
1 tim 20m
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Nain, ca 300 x 200 cm.
6d 20 tim
Matta, Nain, ca 300 x 200 cm.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alvar Jansson, Nakenakt.
2d 21 tim
Alvar Jansson, Nakenakt.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pekka Walliander, "Flyende Landskap".
2d 20 tim
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Hanna Rönnberg, Brändö Casino.
5d 23 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero Nelimarkka, Strandvy med eka.
5d
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3d 22 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
500 EUR
Utropspris
500 EUR
Tiffany & Co, Tesoro, armbandsur, 33,5 mm.
6d
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Göran Augustson, "Lätt för en Cello".
9d 2 tim
180 EUR
Utropspris
500 EUR
Edwin Lydén, Strandlandskap.
6d
Edwin Lydén, Strandlandskap.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Nils Mikal Hyld Krantz, Höstmotiv från Hardanger.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Meret Oppenheim, "Caché-trouvé".
28m 15s
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld med berlocker, bismarck.
2d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK