2272 föremål
Byrå 1960-tal.
18 tim 35m
Byrå 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger,  "Liberté Paix Solidarité".
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
6d 20 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1940-tal.
6d 20 tim
Sidobord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard/TV-bänk sent 1900-tal.
18 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 295 x 108 cm.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
17 tim 45m
Gucci, scarf.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
4d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulpturfragment, vinge, 1700-tal.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, silke, ca 150 x 92 cm.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, silke, ca 123 x 63 cm.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robbert, 3 st, armringar, sterlingsilver.
16 tim 11m
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, antik Kirman laver, ca 85 x 60 cm.
6d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld med pärlor.
7d 20 tim
Armband, 18K guld med pärlor.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Marknadsscen.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ludvig Richarde, Båtar till havs.
3d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendbag, vintage.
3d 19 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SlasClaesson, Landskap.
5d 14 tim
SlasClaesson, Landskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets andra hälft.
5d 13 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, fornnordisk stil, omkring år 1900.
16 tim 15m
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Malcolm Morley, "Mini masters".
2d 19 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Les Cavaliers d'Or".
4d 20 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
18 tim 29m
Taklampa 1940/50-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, fantasifigurer.
4d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vaser, 5 st, Kina, Qingdynastin, 1800-tal.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Rokoko-stil tidigt 1900-tal.
18 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1970-tal.
18 tim 45m
Matbord, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 20 tim
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
21 tim 25m
Gucci, scarf, "Flora".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK