2486 föremål
Fickur, 14K guld, med ställ, 34 mm.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Liot, "American Flag".
6d 17 tim
Eric Liot, "American Flag".
1 234 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Jönsson, "Jönssons katt".
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
7d 22 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
30 EUR
Utropspris
200 EUR
Matta, Keshan, ca 475 x 335 cm.
17 tim 51m
5 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salvador Dalí, kakelplattor 18 st, Spanien.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ziegler, ca. 325 x 240 cm.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Albert Engström, "Gamla Marja i Hägås".
20 tim 7m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toalettbord, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kräftglas, 8 st, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Everhart, "Snoppy".
18 tim 19m
Tom Everhart, "Snoppy".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Marignan", 2019.
2d 22 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspaus".
17 tim 31m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK