Kan inte nå servern
 
1039 föremål
Ring med runda briljantslipade diamanter.
4d 21 tim
Ring med runda briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
6 050 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Italiensk skola, 1671700-tal, olja på duk.
4d 21 tim
Italiensk skola, 1671700-tal, olja på duk.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Roland Svensson, "Islossning i storskärgår´n".
4d 22 tim
Roland Svensson, "Islossning i storskärgår´n".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, med trilliantslipad diamant.
4d 22 tim
Ring, med trilliantslipad diamant.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leif Johansson, "Gul afton".
4d 22 tim
Leif Johansson, "Gul afton".
Aktuellt bud 
6 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lovisa Sköld, "Borrmaskin".
4d 22 tim
Lovisa Sköld, "Borrmaskin".
Aktuellt bud 
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Staffan Hallström, Trädstammar.
4d 22 tim
Staffan Hallström, Trädstammar.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Panier de Plage PM".
4d 22 tim
Hermès, väska, "Panier de Plage PM".
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Glas, 1700-tal.
4d 22 tim
Glas, 1700-tal.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 22 tim
Pall, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
4d 22 tim
Fällbord, omkring år 1800.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, "Fasett", Kasthall, ca. 271 x 244 cm.
4d 22 tim
Matta, "Fasett", Kasthall, ca. 271 x 244 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
4d 22 tim
Bengt Lindström, Utan titel.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, troligen Italien, 2000-tal.
4d 22 tim
Matbord, troligen Italien, 2000-tal.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordspendyl, rokokostil, omkring 1900.
4d 23 tim
Bordspendyl, rokokostil, omkring 1900.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
4d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud 
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, weekendväska.
4d 23 tim
Dunhill, weekendväska.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, figrual, ca. 282 x 198 cm.
4d 23 tim
Matta, Kelim, figrual, ca. 282 x 198 cm.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, figural Kashmar, ca 385 x 300 cm.
4d 23 tim
Matta, figural Kashmar, ca 385 x 300 cm.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Niels Gammelgaard, soffa, "Stockholm", IKEA.
4d 23 tim
Niels Gammelgaard, soffa, "Stockholm", IKEA.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kopparbalja, omkring år 1900.
4d 23 tim
Kopparbalja, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 250 x 155 cm.
4d 23 tim
Matta, Nain, part silk, ca 250 x 155 cm.
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, omkring 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Matbord, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Lundkvist, Klas katt på gata.
5d
Gunnar Lundkvist, Klas katt på gata.
Aktuellt bud 
555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Parti porslin, 9 delar, Kina, 1600-1900-tal.
5d
Parti porslin, 9 delar, Kina, 1600-1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Engelsk konstnär, 1800-tal, Landskap med figurer.
5d
Engelsk konstnär, 1800-tal, Landskap med figurer.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Parti porslin, 10 delar, Kina, 1700-1900-tal.
5d
Parti porslin, 10 delar, Kina, 1700-1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK