2486 föremål
Ludo, "RIP".
6d 13 tim
Ludo, "RIP".
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Bord och stol Jugend och Jugend-stil 1900-tal.
6d 13 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zevs, Untitled.
6d 13 tim
Zevs, Untitled.
1 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
6d 13 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ellen Trotzig, Kustlandskap.
6d 13 tim
Ellen Trotzig, Kustlandskap.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Lundell, Musikstund.
6d 13 tim
Ulf Lundell, Musikstund.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ebba Böklin, Hundar i korg.
6d 14 tim
Ebba Böklin, Hundar i korg.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marc Chagall,  "Le Ballet" 1969.
6d 14 tim
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan signerad ca 425x304 cm.
6d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
6d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Riitta Nelimarkka, Figurer.
7d 13 tim
Riitta Nelimarkka, Figurer.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Eterna-Matic, Centenaire, armbandsur, 34 mm.
7d 13 tim
1 400 EUR
Utropspris
1 700 EUR