1634 föremål
Matta, handbroderad kelim, ca 176 x 123 cm.
19 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Roberto Torregiani, "Cromazione".
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, handbroderad kelim, ca 175 x 123 cm.
6d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carlo Moretti, bordslampa, Murano, Italien.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Speglar, ett par, barockstil, omkring 1900.
2d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "L'art pur l'or".
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
20 tim 20m
Matbord, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med en rund briljantslipad diamant.
2d 22 tim
5 210 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Appliquer, ett par, Louis XV-stil, 1800-tal.
2d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring 1800.
4d 21 tim
Byrå, omkring 1800.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Inge Schiöler, Blomster.
4d 23 tim
Inge Schiöler, Blomster.
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pehr Hedlund, bägare, silver, Gävle 1797.
4d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Isfahan, ca 248 x 153 cm.
4d
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Samuel Cook, Vi över kustby i solnedgång.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ewa Rudling, "Jack Nicholson".
2d 22 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gudmar Olovson, "Les deux arbres".
4d 19 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK