Kan inte nå servern
 
1620 föremål
Matta, Najafabad, ca. 341 x 247 cm.
2d 21 tim
Matta, Najafabad, ca. 341 x 247 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
6d 17 tim
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toalettbord, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Toalettbord, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teskedar, 14 st, silver, Sverige 1800-tal.
14 tim 44m
Teskedar, 14 st, silver, Sverige 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Vid öppna spisen.
2d 19 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Vid öppna spisen.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 405 x 286 cm.
3d 20 tim
Matta, Keshan, ca. 405 x 286 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.
3d 15 tim
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
3d 18 tim
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 16 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Skandinavien, 1900-talets mitt.
5d 18 tim
Soffa, Skandinavien, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, ett par, senbarock, 1700-tal.
4d 17 tim
Stolar, ett par, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leopold Fare, "Landskap mellan träden, Grimaud".
4d 19 tim
Leopold Fare, "Landskap mellan träden, Grimaud".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 13 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med odlad pärla.
19 tim 56m
Ring 18K guld med odlad pärla.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Fredrik Swensson, Måskensseglats.
4d 17 tim
Christian Fredrik Swensson, Måskensseglats.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, handbroderad kelim, ca 176 x 123 cm.
15 tim 15m
Matta, handbroderad kelim, ca 176 x 123 cm.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, scarf.
7d 21 tim
Chanel, scarf.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Vicke".
4d 18 tim
Anders Zorn, "Vicke".
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
2d 17 tim
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
Aktuellt bud 
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Liot, "American Flag".
6d 16 tim
Eric Liot, "American Flag".
Aktuellt bud 
1 234 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Brasskärm, 1900-talets andra hälft.
15 tim 18m
Brasskärm, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Officer, armbandsur, 30,5 mm.
2d 13 tim
Omega, Officer, armbandsur, 30,5 mm.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Jönsson, "Jönssons katt".
6d 15 tim
Anders Jönsson, "Jönssons katt".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl,  "Afton i parken".
2d 17 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Santeri Salokivi, Oväder.
4d 16 tim
Santeri Salokivi, Oväder.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
19 tim 58m
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Nature morte med cyklamen".
14 tim 46m
Olof Arén, "Nature morte med cyklamen".
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
6d 14 tim
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 15 tim
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Ghom, figural, silke, ca 77 x 55 cm.
2d 19 tim
Matta, Ghom, figural, silke, ca 77 x 55 cm.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kräftglas, 8 st, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Kräftglas, 8 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, från omkring år 1900.
4d 16 tim
Sängbord, från omkring år 1900.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Broberg & Ridderstråle, sidobord, "Tati", Asplund.
5d 16 tim
Broberg & Ridderstråle, sidobord, "Tati", Asplund.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kerstin Danielsson, vas, egen verkstad, Örby.
5d 16 tim
Kerstin Danielsson, vas, egen verkstad, Örby.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer,  "Minnet av pappa".
5d 15 tim
Carl Johan De Geer, "Minnet av pappa".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, Motiv från Grekland.
5d 16 tim
Hugo Zuhr, Motiv från Grekland.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK