Kan inte nå servern
 
432 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
6 tim 4m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 5 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.