Kan inte nå servern
 
432 föremål
Bengt Lindström, Blå figur.
7 tim 34m
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
6d 6 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
10 tim 2m
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
3d 7 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
1d 6 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 7 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
1d 7 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 5 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 5 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
8 tim 18m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
1d 6 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 4 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 5 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 7 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.