432 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 9 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
3d 9 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 9 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
3d 12 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 6 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 6 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kleckner, Utan titel.
4d 6 tim
John Kleckner, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 7 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 7 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK