Kan inte nå servern
 
1076 föremål
Olof Ahlberg, Mor och barn.
1d 22 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
1d 22 tim
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
1d 22 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 22 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 23 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 23 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 23 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 23 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
1d 23 tim
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 23 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 23 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
2d
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
2d
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
2d
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
2d
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Slava Kliuchnikov, Vintermotiv med tre vargar.
2d
Slava Kliuchnikov, Vintermotiv med tre vargar.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
2d
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
2d
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 1 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 1 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.