490 föremål
Byrå, 1940-tal.
12d
Byrå, 1940-tal.
30 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Golvlampa, funkis 1930/40 tal.
5d 3 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaj Stenvall, "This land is your land".
7d 3 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Kalevi Pyykönen, "Landskap", 1981.
4d 2 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel/ ram, 1800-talets senare hälft.
6d 3 tim
75 EUR
Utropspris
300 EUR
Veikko Aaltona, "Jag är livet".
2d
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Eeva Astala, Landskap.
4d 2 tim
Eeva Astala, Landskap.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Lasse Marttinen, På Salutorget.
2d 1 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Göran Augustson, Komposition.
5d 4 tim
Göran Augustson, Komposition.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Johannes Gebhard, Landskap.
3d
Johannes Gebhard, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ulla Virta, "Falnande skönhet".
3d 1 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Imre Antonyi, Komposition.
5d 4 tim
Imre Antonyi, Komposition.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Dörrhandtag, ett par, 1950-tal.
12d
100 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Pentti Koivikko, Promenad.
1 tim 10m
Pentti Koivikko, Promenad.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, Domherrar.
3d 2 tim
Pentti Koivikko, Domherrar.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Robert Lucander, "Spånskiveflickan".
1d 3 tim
147 EUR
Utropspris
800 EUR
Jorma Turtiainen, "Strandlandskap".
2d
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Snedklaffbyrå, 1700-tal.
3d 2 tim
Snedklaffbyrå, 1700-tal.
150 EUR
Utropspris
350 EUR