231 föremål
Eugen Taube, Fartyg vid kust.
1d 1 tim
Eugen Taube, Fartyg vid kust.
550 EUR
Utropspris
800 EUR
Henry Moore, "Två sittande figurer".
1d 1 tim
220 EUR
Utropspris
350 EUR
Henry Moore, "Stonehenge C".
1d 1 tim
Henry Moore, "Stonehenge C".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pentti Koivikko, "Stängd port".
23 tim 24m
190 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel 1900-talets andra hälft.
3 tim 49m
160 EUR
Utropspris
265 EUR
Jukka Saarinen, Stilleben.
3 tim 31m
Jukka Saarinen, Stilleben.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Riitta Nelimarkka, "Notturno".
3 tim 21m
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars-Gunnar Nordström, Komposition.
3 tim 17m
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
3 tim 13m
Fåtölj, 1950-tal.
1 100 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Väinö Rautio, Porträtt av en ung dam.
3 tim 11m
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Ernst Mether-Borgström, "Skogsstig".
1 tim 45m
390 EUR
Utropspris
500 EUR