224 föremål
Kristian Krokfors, "Trädgård".
3 tim 11m
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Tyko Sallinen, Stugvy.
3 tim 11m
Tyko Sallinen, Stugvy.
330 EUR
Utropspris
350 EUR
Taklampa, troligtvis Itsu, 1940-tal.
3 tim 10m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Alex Rapp, Blommor i kruka.
3 tim 8m
Alex Rapp, Blommor i kruka.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, Itsu, 1900-talets mitt.
3 tim 6m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Erik Juselius, "Jiskö".
3 tim 5m
Erik Juselius, "Jiskö".
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 tim 3m
Taklampa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
500 EUR
Armband, 18K guld.
1 tim 27m
Armband, 18K guld.
1 800 EUR
Utropspris
2 000 EUR