1386 föremål
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1d 13 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Bonnevier, "Moby, Bodyrock, 1999".
3d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund.
10 tim 50m
Eskil Björklund, eldhund.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
3d 6 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Aarnio, stol, "Pony", Melaja, 2000-tal.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
3d 5 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
3d 12 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 11 tim
Cartier, scarf.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, armband, 2020.
2d 11 tim
Chanel, armband, 2020.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Richard III".
1d 10 tim
Salvador Dalí, "Richard III".
1 255 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barockstil  sent 1800-tal.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
1d 13 tim
Lennart Rodhe, komposition.
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3d 11 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
13 tim 8m
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, pin, 18K guld med pärlor.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
10 tim 42m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1d 13 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, tidigt 1900-tal.
10 tim 18m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del.
5d 12 tim
525 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, ASEA, Swedish Modern, 1940-50-tal.
4d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Scherlin, "Bänk 6", 2000-tal.
3d 10 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
3d 12 tim
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Rollof, utan titel.
1d 11 tim
Ulf Rollof, utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
2d 9 tim
4 708 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, sent 1800-tal.
10 tim 26m
Bordspendyl, sent 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
3d 6 tim
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK