392 föremål
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, möjligen Danmark, 1910/20-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Snedklaffssekretär, omkring år 1800.
4d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
4d 7 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 7 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 8 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
4d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 9 tim
Fåtölj, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
4d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
4d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring 1900.
5d 5 tim
Paraplyställ, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, sent 1800-tal.
5d 6 tim
Matbord, sent 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kubbstol, 1945.
5d 6 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, 1800-talets slut.
5d 6 tim
Schäslong, 1800-talets slut.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
5d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
5d 7 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 8 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
5d 8 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
5d 9 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK