412 föremål
Bordslampor ett par Danmark 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1948.
2d 6 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, golvlampa, "Staken".
2d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets senare del.
2d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Nyge-Verken, Nyköping, 1960-tal.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 8 tim
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, modell "G222", Bergboms, 1970-tal.
2d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
2d 9 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Glashütte Limburg, Tyskland.
2d 11 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
3d 4 tim
Chanel, ryggsäck.
26 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
2 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK