Kan inte nå servern
 
250 föremål
Byrå, 1800-tal.
4d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 19 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 19 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 20 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 23 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
5d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 16 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 17 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 18 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 18 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 18 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 18 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 19 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 22 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.