Möbler

389 föremål
Barbord GAD 2000-tal.
18 tim 55m
Barbord GAD 2000-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, 1900-talets första hälft.
3d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, 1900/2000-tal.
1d 19 tim
Bokskåp, 1900/2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Art Deco 1900-talets första hälft.
5d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord och stol Jugend och Jugend-stil 1900-tal.
3d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sekelskifte 1900.
6d 18 tim
Bord sekelskifte 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
5d 18 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1700-talets mitt.
19 tim 19m
Byrå 1700-talets mitt.
4 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå Gustaviansk stil 1900-talets mitt.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
5d 21 tim
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk AB Bjärnums möbelfabriker 1970-tal.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940-tal.
1d 18 tim
Fåtölj 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
3d 20 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Kock, Malmö, 1950/60-tal.
1d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK