182 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
5 tim 38m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
5 tim 44m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
5 tim 54m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
6 tim 6m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
6 tim 22m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
7 tim 18m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
7 tim 36m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
7 tim 52m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
8 tim 6m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
9 tim 6m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
9 tim 10m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
9 tim 14m
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
9 tim 16m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
9 tim 40m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
9 tim 42m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
9 tim 46m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
9 tim 50m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 5 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 6 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 6 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 8 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 6 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK