233 föremål
Pall, 1900-tal.
22 tim 13m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
22 tim 17m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
22 tim 43m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
22 tim 51m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
22 tim 53m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
23 tim 7m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
23 tim 23m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
23 tim 25m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 1 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 1 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK