254 föremål
Pall, 1900-tal.
6 tim 50m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
6 tim 54m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
7 tim 20m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
7 tim 28m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
7 tim 30m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
7 tim 44m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
8 tim 2m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
9 tim 38m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
9 tim 46m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
9 tim 50m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
10 tim 8m
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
10 tim 10m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 7 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 7 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 7 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 9 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 10 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 6 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 6 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 7 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 7 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 8 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK