169 föremål
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 4 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 7 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 1 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
4 tim 44m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 1 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4 tim 28m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 2 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 2 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4 tim 20m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 5 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 4 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3 tim 50m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK