424 föremål
Taklampa, funkis, 1930-tal.
2d
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piero Fornasetti, bricka, 1960/70-tal.
23 tim 58m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
René Lalique, skål "Moissac" signerad.
22 tim 34m
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Björn Ekegren, skulptur, signerad.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
3d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, ett par, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, karmstol, "Concrete", Källemo.
4d 23 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor ett par, Swedish Modern, 1930-tal.
2d 18 tim
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Josef Frank,  karmstol modellnr 695 för Svenskt Tenn.
6d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
5d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Johansson, vas signerad Orrefors.
3d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampor, 3 st, Swedish Grace, 1920-tal.
2d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 3 delar, Oscar & Clothilde, samtida.
6d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Konsolbord, Ruth & Joanna, samtida.
4d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK