425 föremål
Herrbetjänt, Italien, 1980-tal.
20 tim 19m
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser 2 st signerade Rörstrand.
3d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, samtida.
4d 17 tim
Spegel, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK