424 föremål
Gunnel Nyman, vas, Nuutajärvi Notsjö, Finland.
3d 16 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
5d 23 tim
500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor ett par, Swedish Modern, 1930-tal.
2d 18 tim
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord, Ruth & Joanna, samtida.
4d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
René Lalique, skål "Moissac" signerad.
22 tim 31m
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
1d 19 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, 3 st, Swedish Grace, 1920-tal.
2d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Björn Ekegren, skulptur, signerad.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvspegel, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930/40-tal.
2d 16 tim
Soffbord, 1930/40-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser 2 st signerade Rörstrand.
3d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, skåp, "Lillbo".
3d 16 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jonas Bohlin, karmstol, "Concrete", Källemo.
4d 23 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herrbetjänt, Italien, 1980-tal.
20 tim 13m
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Landberg, tulpanglas, Orrefors 1956.
20 tim 59m
6 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK