424 föremål
Skål, silver, CG Hallberg, Stockholm 1907.
3d 18 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf ,"Le Cléfs".
6d 23 tim
Hermès, scarf ,"Le Cléfs".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
IKEA, fåtölj, "Åke", 1950-tal.
6d 20 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sven Palmqvist, vas "Kraka", Orrefors.
21 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, silver, Borgila, Stockholm, 1976.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 3 delar, Oscar & Clothilde, samtida.
6d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
2d
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piero Fornasetti, bricka, 1960/70-tal.
23 tim 59m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, plakett signerad.
22 tim 39m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/Sidaboard, Jugend, tidigt 1900-tal.
2d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Bergsten, ljuskrona, Gusum, 1980.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar 8 st, Gemla, 1986.
3d 22 tim
Karmstolar 8 st, Gemla, 1986.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Pall 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
3d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Random Light", Moooi.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Karmstol, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank,  karmstol modellnr 695 för Svenskt Tenn.
6d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
5d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salvador Dalí, kakelplattor 12 st, Spanien.
3d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, samtida.
4d 17 tim
Spegel, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, modern tillverkning.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Pall, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jockum Nordström, tallrik, "Riche", Rörstrand.
19 tim 31m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
5d 23 tim
500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK