546 föremål
Anders Jönsson, "Jönssons katt".
4d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
5d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
5d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, G&C Billeder A/S, Danmark,.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carlo Moretti, bordslampa, Murano, Italien.
5d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Sputnikmodell, 1970-tal.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, arbetsstol, "Saga", 2000-tal.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, Skulptur Signerad Rörstrand.
6d 2 tim
1 222 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Palmqvist, vas "Kraka", Orrefors.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK