Kan inte nå servern
 
163 föremål
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
5d
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rosenthal, skulptur, porslin, Tyskland.
5d
Rosenthal, skulptur, porslin, Tyskland.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
6d
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 1 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 4 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.