Vägglampa, 1900-talets mitt/andra hälft.
< 1m
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med odlad pärla.
1m 49s
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Sandberg, I trädgården.
1m 49s
16 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
3m 49s
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
9m 49s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK