466 föremål
Skåp 1900-talets första hälft.
4d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Thonet tidigt 1900-tal.
1d 5 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 5 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skomakarpall, 1900-tal.
4d 6 tim
Skomakarpall, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
3d 4 tim
Skrivbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Gustaviansk stil, 1800-tal.
1 tim 35m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1800-talets mitt.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring år 1900.
1d 1 tim
Bord, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1960-tal.
1d 1 tim
Sängbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, Kina, 1900-tal.
3d 22 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Art Deco 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1950-tal.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
6d 2 tim
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, funkis, 1930-tal.
6d 2 tim
Bord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord samt sidobord sent 1900-tal.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, funkis, 1920-30-tal.
1d 3 tim
Stol, funkis, 1920-30-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
6d 3 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
1 tim 7m
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 4 dlr 1900-talets andra hälf.
5 tim 9m
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1900-talets början.
5d 23 tim
Skänk, 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d
Matbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Lindlöfs möbler, Lammhult 1970-tal.
5d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, ett par, senbarock, 1700-tal.
6d 2 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erland Andersson sideboard samtida.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/bord 2000-tal.
5d 3 tim
Sideboard/bord 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kerstin Olby, sideboard, Trätina.
1 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla "Pilaster" för Källemo sent 1900-tal.
5d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 5 st 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st 1900-talets första hälft.
3d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Gustavianskt Stockholmsarbete omkring 1800.
5 tim 5m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
4d 2 tim
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 5 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK