Kommande liveauktioner

Gösta Adrian-Nilsson, Landskap i rött.
< 1m
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Mosse Stoopendaal, vinterhare.
2m 5s
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor ett par Bitossi sent 1900-tal.
6m 5s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
8m 5s
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK