Bord, 1800-tal.
< 1m
Bord, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord, empire, 1800-talet första hälft.
2m 17s
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
4m 17s
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, Porträtt i halvfigur.
6m 17s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1800-tal.
12m 17s
Puderstol, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK