501 föremål
Kabinettskåp, 1700-tal.
4d
Kabinettskåp, 1700-tal.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, "Berlin", Artwood.
1d 21 tim
Matbord, "Berlin", Artwood.
2 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar, ett par, samt bord, Kina, 1900-tal.
2d
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokskåp, 1800-talets andra hälft.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Empire, ca 1810.
9d 23 tim
Skåp, Empire, ca 1810.
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
Skåp, 1800-talets slut.
5d 23 tim
Skåp, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Space Copenhagen, matbord, "Moon", GUBI, Danmark.
2d
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eliel Saarinen, skänk ca 1900.
10d
420 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR