Möbler

468 föremål
Bockbord, 1700-tal.
5d 2 tim
Bockbord, 1700-tal.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 6 st, "Cattelin", Gemla, 1991.
29m 22s
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Håkan Urdell, soffa, "Stockholm", Fogia.
43m 22s
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
4d 1 tim
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Empire, ca 1810.
13d
Skåp, Empire, ca 1810.
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
Matbord, 1960-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barskåp, funkis, 1930-tal.
6d 1 tim
Barskåp, funkis, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, Ryssland kring år 1800.
13d
Byrå, Ryssland kring år 1800.
340 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Sängbord, ett par, Kina, 1900-tal.
3d 21 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
5m 22s
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Divansoffa, 2-delad, "Dives", Maxalto.
1d
3 400 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matbord, sk månbord, 1800-talets slut.
25m 22s
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matgrupp 13 dlr Troeds/Bramin 1960-tal.
4d
3 333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1940-tal.
17m 22s
Skåp, 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Speglar, ett par, barockstil, omkring 1900.
4d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord 1960-tal.
3d 23 tim
Skrivbord 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Konsolbord, empire, 1800-talet första hälft.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
2 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Slagbord 1800-talets andra hälft.
5d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
3 tim 35m
Klädskåp, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK