Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3m 13s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål MGAB silver Uppsala 1962.
7m 13s
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pokal/vas silver GAB Stockholm 1944.
9m 13s
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lockurna Kina omkring 1900 porslin.
11m 13s
10 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel SCO 1950-tal.
13m 13s
Spegel SCO 1950-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK