Möbler

72 föremål
Bord, omkring år 1900.
1d
Bord, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1960-tal.
1d
Sängbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d
Bord, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord, empire, 1800-talet första hälft.
1d
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 22 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
1d 23 tim
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, omkring år 1900.
1d 23 tim
Bord, omkring år 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, rokokostil, 1900-talets första hälft.
4d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
4d
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toalettbord, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
4d 3 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Kerstin Olby, soffbord, "Kina".
4d 4 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, "Berlin", Artwood.
4d 22 tim
Matbord, "Berlin", Artwood.
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1700-tal.
5d 1 tim
Bockbord, 1700-tal.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, nyrokoko, 1800-talets slut.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, från omkring år 1900.
6d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, gustaviansk stil, omkring 1900.
6d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, funkis, 1930-tal.
6d
Bord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK