572 föremål
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
3d
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, handduk vintage.
8d 1 tim
Hermès, handduk vintage.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tore Ahlsén, taklampa, "Pia-lampan", Gärsnäs.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3 tim 36m
Bordslampa, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Jönsson, "Jönssons katt".
5d 22 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pierre Forssell, ljusstakar, 4 st, mässing, Skultuna.
3d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
3d 1 tim
Skåp, 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK