415 föremål
Cartier, kulspetspenna, "Pasha de Cartier".
23m 42s
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, tillskriven. Dörrkläpp, Boda Smide.
< 1m
9 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Tilgmans Keramik, 1960/70-tal.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, plakett signerad.
1d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 1m
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/Sidaboard, Jugend, tidigt 1900-tal.
2d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
3d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CG Hallberg, ljuslampetter, ett par, Stockholm 1933.
4d
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
Pall, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vicke Lindstrand, vaser, 3 st, glas, Kosta.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Random Light", Moooi.
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, kakelplattor 12 st, Spanien.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Parti Alessi, 8 delar, Italien.
4d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets första hälft.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, Nuutajärvi Notsjö, Finland.
3d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Pall 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930/40-tal.
2d 22 tim
Soffbord, 1930/40-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvspegel, 1900-talets andra hälft.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK