386 föremål
Spegel, Glas&trä, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Dudley Best, vägglampa, "Bestlite".
2d 4 tim
1 770 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 5 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d 6 tim
Bordslampa, 1930-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 6 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Andersson sideboard samtida.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
3d 23 tim
900 EUR
Utropspris
2 500 EUR