402 föremål
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
3d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rökbord, 1930-tal.
10 tim 14m
Rökbord, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, jugend, 1900-talets början.
2d 10 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
1d 11 tim
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1930-tal.
1d 10 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
9 tim 58m
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
10 tim 37m
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
9 tim 56m
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1950/60-tal.
1d 10 tim
Spegel, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glasmäster, 1950/60-tal.
3d 8 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, samtida.
1d 10 tim
Spegel, samtida.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, plakett signerad.
4d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
5d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
2d 7 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Art Deco, 1920-30-tal.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Art Deco, 1930-tal.
3d 9 tim
Taklampa, Art Deco, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Tyskland 1960/70-tal.
9 tim 52m
809 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
5d 12 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
2d 11 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, modern tillverkning.
6d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vicke Lindstrand, vas, lergods, Upsala-Ekeby.
10 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
5d 8 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Italien, 1900-talets slut.
10 tim 41m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1930-40-tal.
1d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor ett par, Swedish Modern, 1930-tal.
6d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zweed Moodi sideboard 2000-tal.
1d 11 tim
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK