386 föremål
Erland Andersson sideboard samtida.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gert Nyström,  bordslampa Hyllinge 1960/70-tal.
8 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
4d 5 tim
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, Nuutajärvi Notsjö, Finland.
5 tim 32m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, bordslampa, Kosta.
6d 4 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, skål signerad Kosta.
6d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hertha Hillfon, väggskulptur, 3 delar, 1985.
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ingeborg Lundin, vas Ariel.
6d 8 tim
Ingeborg Lundin, vas Ariel.
3 444 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jockum Nordström, tallrik, "Riche", Rörstrand.
6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK