Helsinki Winter Sale F504
Selected Gifts E1128
Curated Timepieces – november F529
Josef Frank med vänner – Winter Edition F534
Jerns Vapensamling E1122
En svensk privatsamling F578
The Beautiful Line F593
Design Jewellery Online E1100

222 föremål
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
3d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Speglar, ett par, G&C Billeder A/S, Danmark,.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
3d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bruno Mathsson, arbetsstol, "Saga", 2000-tal.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans J. Wegner, vägghylla, Ry Møbler, Danmark.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, bord "Screw table",.
6d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK