406 föremål
Göran Wärff, skål signerad Kosta.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingeborg Lundin, vas Ariel.
5d 20 tim
Ingeborg Lundin, vas Ariel.
3 644 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, "Berlin", Artwood.
4d 14 tim
Matbord, "Berlin", Artwood.
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
4d 16 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, vas, 3031, Iittala.
4d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bitossi, 1960-tal.
4d 16 tim
1 580 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard samtida.
4d 16 tim
Sideboard samtida.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Aldo van den Nieuwealaar sideboard 2000-tal.
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
4d 18 tim
Skåp, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK