Golvvas, lergods, Nittsjö, 1900-talets mitt.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Art Deco, 1930-tal.
6m 18s
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
8m 18s
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 296 x 252 cm.
10m 18s
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Nain, 6LAA, ca 146 x 89 cm.
12m 18s
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK